Fırat Çöloğlu Resmi Web Sitesi
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

54 bölüm replikler

2 posters
YazarMesaj
rengo
İnanıLMaz Üye
İnanıLMaz Üye
rengo

Doğum tarihi : 04/04/94
İş/Hobiler : barış fırat hayranı
Lakap : rengo
Başarı Puanı :
54 bölüm replikler Left_bar_bleue0 / 1000 / 10054 bölüm replikler Right_bar_bleue

BağımLıLık. :
54 bölüm replikler Left_bar_bleue0 / 1000 / 10054 bölüm replikler Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

54 bölüm replikler Empty
MesajKonu: 54 bölüm replikler   54 bölüm replikler Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:24 pm

Baris-Ali Konusmasi

A: Beni mi ariyorsun?
B: Evet, beynime koymus gibi buldum
A: Buraya nasil gelebildigini bilmiyorum ama, ne icin geldigini tahmin edebiliyorum..Bunun icin dimi?
B: Ver o defteri bana
A: telaslanma verecegim, ama herkes gördükten sonra!
B: herkes görecek zaten, onu herkesin görmesi icin yazdim, herkes görsün diyede yayinlayacagim
A: Yani senin mavi sakal olarak yaptigin herseyi ,daha sonra roman haline getirip insanlarin bilmesinden korkmuyorsun öyle mi?
B: ben mavi sakal degilim, mavi sakalin romanini yazdim diye kimse bana mavi sakal diyemez! Fatih Sultan Mehmetin romanini yazsaydim, Fatih sultan mehmet oldugumu söyleyebilir miydin he?Kimse Yasar Kemalin Inci Mehmet olduugnu söylüyor mu?
A: Fatih sultan mehmet yada Inci Mehmet hakkinda kitaplardan yada ansiklopedilerden bilgi toplayabilir ve onlarin romanini yazabilirsin. Ama liseli bir kizi kacirip iki ay depoda hapseden mavi sakal takma isimli bir sapik hakkinda hic bir ansiklopedi yada hic bir internet sitesinde herhangi bir bilgi bulamazsin! MAvi sakal olmadan büyük zaferin mavi sakalini yazamazsin!
B: Sana öyle geliyor. hayal gücü ve yazma yetenegi olan biri her konuda inandirici bir roman yazabilir.
A: Ama o yazdigi romanda sadece mavi sakalin ve edanin bildigi ayrinti varsa o ayrintiyi nerden buldugunu sorarlar adama!
B: Sorsunlar! Edanin anlattigini söylerim. MAvi sakal olayini edadan bircok kez dinledim derim.
A: Ya eda sana anlatmadigi bazi ayrintilari bulursa bu defterde?
B: Eda beni seviyor, bana karsi ifade vermez!
A: Eda benide seviyordu, ama mavi sakal olduguma inandigi an benden nefret etti! Edanin sana anlatmadigi bir sürü ayrinti var bu defterde.. Buna eminim. Eda o ayrintilari gördügünde ve senin mavi sakal oldugunu anladiginda ne yapacagini saniyorsun?
B: Eda beni ele vermez.
A: Edanin üstündeki hakimiyetine cok fazla güveniyorsun. Ama eda mavi sakali asla affetmez! Sevdigi adam bile olsan, mavi sakal oldugunu anladigi an o depoda yasadigi günleri hatirlayacak ve gözünde sifirlanacaksin!Edanin ask ugruna mavi sakali korudugunu saniyorsan aldaniyorsun!Edanin suan benden ne kadar nefret ettigini düsün! Ama bu defteri okudugu zaman cok daha fazlasiyla senden nefret edecek!
B: Evet belkide haklisin dogru! Ama bu durumda tek bir care kaliyor! ( Bicagi cikarir)
A: Ne simdi bu? Beni o bicakla mi korkutacaksin?
B: Niyetim sadece korkutmak degil!
A: Simdi birde kalkip cinayet mi isleyeceksin?
B: Buna mecbur kalmak benide üzüyor. Ama ne yapalim? Insan bir kere baslarsa nerde duracagini bilemiyor! Herneyse, senin ölmedigini hak etmediigni de söyleyemez kimse!
A: Bu cok sacma, beni öldürmekle ne kazanabilirsinki? Bu romani yayinladiginda benim bildigimi zaten herkes ögrenecek!Bunu kendin söylemistin!
B: Evet, ama herkes o defterde bulunan ayrintilari hayal gücümle buldugumu sanacak!
A: Edadan baska herkes!
B: Evet edadan baska herkes!
A: Bu durumda beni öldürmenin sana hic bir yarari yok!
B: akilli geciniyorsun ama aslinda kafan hic calismiyor! Seni niye öldürecegimi hala anlamadin dimi?
A: Bak evet son zamanlarda seni oldukca sinirlendirdim! ama kabul etmelisinki sen..
B: Kes!! salak herif! Seni sirf sinirlendirdin diye öldürecek kadar gerizekali miyim he?
A: Zekani bilmem ama, ruh sagligin hakkinda oldukca kötümserim.
B: Seni öldürmek zorundayim.. Cünkü edayi öldürdügümü bilebilecek tek kisi sensin!
A: Ne? Sen..Sen..sen edayi öldürdün mü?
B: Hayir! Ama öldürmek zorundaym! Nedenini biliyorsun! Onu öldürecegim icin senide öldürmek zorundayim!
A: Artik süphem kalmadi. Sen kafayi yemissin. Ama beni öldürecegin icin Kemal hocayida öldürmek zorundasin. Cünkü bütün konustuklarimizi duydu. Kendisi telefonun öbür ucunda.
B: Yalan söylüyorsun.
A: Inanmiyorsan al, merhaba de! Ee ne dersin? Seri Katil olmaya hazir misin?
B: Bravo ali! Bir an icin beni telaslandirabilmeyi basardin.. Kemal hocayi gercekten telefonun digr ucunda zannettim..
A: ne? Nasil yani? Ne diyorsun sen?
B: Birak bu salak numaralari. Telefon calismiyor bile!
A: Kemal hoca buraya geliyor!
B: Olabilir! Ama burada yalnizca bir ceset bulacak! Ve katilide görse bile taniyamayacak! Gel buraya hayvan herif!
A: Sacmalama Baris! Hastasin sen! Tedavi olman gerek!
B: Güzel..Hasta oldugumu söyle! Bana piskopat de! Seni öldürmek icin biraz motivasyona ihtiyacim var!
A: Baris dur, yapma!

-Kavga baslar

B: ver o defteri bana ! Öldürecegim seni ali! Öldürcem seni pislik!
A: hayir, dur yapma! Birak, birak dedim! hayir! Duur! Duur! Dur diyorum sana!

-Defter atese düser.

B: Defterim yaniyor! Hayir!

- Baris yanar

B: Ali yardim et!Yardim et!
A: BAris napiyorsun sen? Yere yat hemen yere yat! napiyorsun sen?
B: Söndür sunu ali, yaniyorum, yaniyorum!
A: Salak! Naptin? Salaak!

-Ambulans sesi gelir. Ali kacar.
albak
KatıLımcı Üye
KatıLımcı Üye
albak

Doğum tarihi : 22/07/95
İş/Hobiler : ögrenci/cahat yapmak
Lakap : ciciş
Başarı Puanı :

BağımLıLık. :

Kötü İtibar :

54 bölüm replikler Empty
MesajKonu: Geri: 54 bölüm replikler   54 bölüm replikler Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 8:26 pm

paylasım için saol
http://www.sanalika.com

54 bölüm replikler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 41 bölüm replikler
» 53 böülüm replikler
» 54 bölüm özetiiiiiiiiiiii
» 49 bölüm repliği
» 52 bölüm repliği