Fırat Çöloğlu Resmi Web Sitesi
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

anLamaLıydım Beni Sevmediğini

2 posters
YazarMesaj
FıratkoLik~Cansu
Süper Moderatör
Süper Moderatör
FıratkoLik~Cansu

Doğum tarihi : 27/09/93
Başarı Puanı :
anLamaLıydım Beni Sevmediğini Left_bar_bleue0 / 1000 / 100anLamaLıydım Beni Sevmediğini Right_bar_bleue

BağımLıLık. :
anLamaLıydım Beni Sevmediğini Left_bar_bleue0 / 1000 / 100anLamaLıydım Beni Sevmediğini Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

anLamaLıydım Beni Sevmediğini Empty
MesajKonu: anLamaLıydım Beni Sevmediğini   anLamaLıydım Beni Sevmediğini Icon_minitimeSalı Ara. 02, 2008 4:46 pm

Golge is on a distinguished road

Post Anlamalıydım Beni Sevmediği...
Dünya olanca hızıyla dönüyor... Umurunda bile değilim... Toprağımı yadırgıyorum buralarda... Kanıksanmış, kabule yaltaklanmış yaşamlar hakettiği küfürü yiyor benden... Acil durumlarda kırılabilecek camekanlar olmadı hayatımda... Yüzümde serseri mayın izi... Topalladığında dudağın, anlamalıydım beni sevmediğini...

Yoksunluğumun bilmem kaçıncı günü bugün... Senden ıradıkça korkunun eli ensemde... Dışarısı ayaz... Ruhum kırağıya çalıyor, kendi adımını unutmuş... Kendi yerinden kovulmuş sanki...

Günün yamacına çıktım soluksuz, zirvesinde siyahı gördüm... Fısıldadığımda adını, bedenimden düştüm!.. Gerçeğin yansıması hayaline vurduğunda, sesini yüreğime sermiştin çoktan... Üstüme çöken bu sessizliğin; gülümseyişinin sonuna rast geldiğini bilmeliydim...

Karnımda kıpırdanan bir hayata döndüm yüzümü... Sancısını mavi sandım, güldüm... Mutlu olduğunda gözlerime akan maviydi teninin rengi, unutmadım gülüm...

Savruk inadıma yenildim... Sana çarptığında ruhum çoktan ölmüştüm... Oysa öpüşünle sarılmalıydı yaram... Elimi tutmayı başarabilseydin eğer, tuttuğunda dirilebilseydim...

Sevişemeyeceğimizi bile bile kirpiğine süzüldüm... Ölgün ruh nasıl sevilirdi ki aşkın oynak kokusu burnunda tüterken... Yakarıya kilitlenmiş dişlerimi gıcırdatırken sus dedin; Sus-tum...

Bende kaldıkça çoğalan bir ıssızlık gibi yazdıklarım... Şimdi onu sana verme zamanı... Okuduğunda bu günlüğüne, bir günlüğüne, beni unuttuğunu hatırlaman için...

Gidilmiş en son yer nerdeyse ben ordayım... Bıraktığın yerde kalmayacağım... Karnımdaki hayata sancılanırken maviliğin, çoktan gitmiş olacağım...

Bilerek yaşadığın yazgına ağıtlar yakma!.. Askıda kalmış sevda sözlerimin; sonuna koşan rüzgara konuşan yapraklarda titrediğini düşün!.. Düşündüğünde gülümse!.. Gülümsediğinde sus!..
albak
KatıLımcı Üye
KatıLımcı Üye
albak

Doğum tarihi : 22/07/95
İş/Hobiler : ögrenci/cahat yapmak
Lakap : ciciş
Başarı Puanı :

BağımLıLık. :

Kötü İtibar :

anLamaLıydım Beni Sevmediğini Empty
MesajKonu: Geri: anLamaLıydım Beni Sevmediğini   anLamaLıydım Beni Sevmediğini Icon_minitimeC.tesi Ara. 27, 2008 5:11 pm

saollll
http://www.sanalika.com

anLamaLıydım Beni Sevmediğini
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arkadaşlar beni nasıl tanırsınız