Fırat Çöloğlu Resmi Web Sitesi
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

mahkum AŞKIMA GELSİN (FIRAT A)

YazarMesaj
fırat manyaqı ozLeM
Yeni Üye
Yeni Üye
fırat manyaqı ozLeM

Doğum tarihi : 03/03/92
İş/Hobiler : okul /nete takılmak gezmek müzik dinlemek
Lakap : dj_manyaq_kiz
TaKımın ? : mahkum       AŞKIMA GELSİN (FIRAT A) Gs190510
Başarı Puanı :
mahkum       AŞKIMA GELSİN (FIRAT A) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100mahkum       AŞKIMA GELSİN (FIRAT A) Right_bar_bleue

BağımLıLık. :
mahkum       AŞKIMA GELSİN (FIRAT A) Left_bar_bleue0 / 1000 / 100mahkum       AŞKIMA GELSİN (FIRAT A) Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

mahkum       AŞKIMA GELSİN (FIRAT A) Empty
MesajKonu: mahkum AŞKIMA GELSİN (FIRAT A)   mahkum       AŞKIMA GELSİN (FIRAT A) Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 4:35 pm

Bir çocuqun en sevdiqi oyuncaqı qibisin.Bilirsin,çocuklar o oyuncaqı ellerinden alındaıqında aqlar ya ,o oyuncak olmadan uyuyamazlar ya,ben de öyleyim işte.Gecemde hep sen ol hep benimle ol.Hem yeterince büyümedimki ben..

Sen olmasan büzülüyor dudaqım bükülüyor boynum.Belki feryat fiqan aqlayamıyorum ama qözlerim doluyor işte ne yapaym.Sen de BÖYLE kabul et beni.Sana karşı zayıfım sensizliqe düşmanım...Beni kör kuyulara at ama sensizliqe mahkum etme..ÖLümden beter bişey bu! Sen olmadıqın zman bunca insan arasında bu koca dünyada benden başka hiç kimse yokmuş qibi hissediyorum.Öyle kötü bir boşluk hissi ki bu tarifi yok.DEseler kiorada dünyanın taa öbür ucunda bekliyor seni,bir an bile düşünmeden koşarak qelirim yanına.Abarttıqımı sanıyorsun deqilmi Aşkın insana neler yaptırabileceqini bilmiosun o zaman.Bir aşıqın sevdiqine kavuşmak için o yolda ölmeyi bile qöze alabileceqini bilmiorsun yada biliyorsun bunu ama bunu dile qetirmekten korkuyorsun.Çok sevmek neden korkutuyor ki seni? Geçmişte yaşadiqin her acıyı buqüne taşımanın alemi yok.Biz kendimize yeni bir yaşam kurmanın peşindeyiz yeni ve yalansız;taze ve abartmasız... Bizi ve sadece sevdiklerimizi içinde barındıracak bir yaşam.Her anının yüreqimizde duyumsayacaqımız bir yaşam.Geçmişte olan qeçmişte kalacak taşınmayacak buqüne masmavi bir yaşam diyorum sana.... Bu yaşamı paylaşırsan benimle dünyanın en mutlu insanı olacaqız ikimizde..

Sevqilim;korku düşmanıdır aşkın bir başka en yalın,en saf haliyle başlamalı insan.Her aşk el deqmemiş,kirlenmemiş bir dünyadır.Geçmişin tortuları birkez bulaşırsa aşka,kirlenir artık yitirir saflıqını..

Ben aşk için yüreqini hiçbirşeyden korkmadan ortaya koyanlardanım...Bu aşkı cesurlara yakıştıqını bilenlerdenim.cesurum,qözü karayım...

Kendini bırak benim kollarıma pişman olmayacaksın.Ey benim deLi sevdaLım dha ne diyeyim ki sana..Sen bu canın cananısın,qündüzün qüneşi qecenin ayısın.Tut eLLerimi hadi korkma tut!

Kalırsan benimLe hiç yanımdan ayırmam seni...
BİR ÇOCUĞUN

EN

SEVDİĞİ OYUNCAĞI
GİBİ...

mahkum AŞKIMA GELSİN (FIRAT A)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SaNa gElSin FIrAt Ab((=
» Kim geLsin
» en güzel nickler gelsin yazılsın buraya
»  Fırat