Fırat Çöloğlu Resmi Web Sitesi
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bende işci omak istiyorum

2 posters
YazarMesaj
koray
İnanıLMaz Üye
İnanıLMaz Üye
koray

Doğum tarihi : 22/07/96
İş/Hobiler : futbol oynamak
Lakap : koro
Başarı Puanı :
bende işci omak istiyorum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bende işci omak istiyorum Right_bar_bleue

BağımLıLık. :
bende işci omak istiyorum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bende işci omak istiyorum Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

bende işci omak istiyorum Empty
MesajKonu: bende işci omak istiyorum   bende işci omak istiyorum Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 10:38 pm

Bugün 1Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla yapılan eylemlerin olaysız sakin taktir edilerek geçmesinin üstüne ÇOK KIYMETLİ BAŞBAKANIMIZ SAYIN RECEP TAYYYYİP ERDOĞAN şu açıklamaları yaptı;

- benim anam babam hepsi işçiydi işçi evladıyım ancak bu zamana kadar işçi olamadım.işçilere ve memurlara sunulan haklar sağlanan mükemmel fırsatlar VE olanaklar benim işçi olmamdaki isteğimi çok fazla tetikledi bundan sonra bende işçi olmak istiyorum... dedi ve ekledi ;

- bir firmaya ek iş olarak çalışmak istediğimi bildireceğim.işçi olmak benimde hakkım bende bu olanaklardan faydalanmak istiyorum....dedi ve istediğinide şu gösteriyle bildirdi

taksim meydanında büyük bir pankart açan sayın başbakanımız yanına partisinin vekillerinden olan 3 milletvekilinide alarak ne kadar ciddi olduğunu gösterdi.

diğer 1Mayıs bayr***** kutlayan işçilerde hep bir ağızdan;

SAYIN BAŞBAKANIM SİZİDE ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZZZZ
ARAMIZDA OLMANIZDAN BÜYÜK MUTLULUK DUYACAĞIZZZZ
SİZİ ÇOK SEVİYORUZZZ
SİZ BİZİM HERŞEYİMİZSİNİZZZ
İŞÇİ OLMAK SİZİNDE HAKKINIZZZ
HAYIRLI OLSUNNNN
UĞURLU OLSUNNNN....

şeklinde sloganlar atarak başbakanımızı desteklediler.biz de TP HABER AJANS ı olarak başbakanımızı destekliyoruz başarılarının dev***** diliyoruzzz
albak
KatıLımcı Üye
KatıLımcı Üye
albak

Doğum tarihi : 22/07/95
İş/Hobiler : ögrenci/cahat yapmak
Lakap : ciciş
Başarı Puanı :

BağımLıLık. :

Kötü İtibar :

bende işci omak istiyorum Empty
MesajKonu: Geri: bende işci omak istiyorum   bende işci omak istiyorum Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 2:27 pm

paylasım için saol
http://www.sanalika.com

bende işci omak istiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mod olmak istiyorum
» moderatör olmak istiyorum