Fırat Çöloğlu Resmi Web Sitesi
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

bülent ersoy dogustan kadınmıs

2 posters
YazarMesaj
koray
İnanıLMaz Üye
İnanıLMaz Üye
koray

Doğum tarihi : 22/07/96
İş/Hobiler : futbol oynamak
Lakap : koro
Başarı Puanı :
bülent ersoy dogustan kadınmıs Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bülent ersoy dogustan kadınmıs Right_bar_bleue

BağımLıLık. :
bülent ersoy dogustan kadınmıs Left_bar_bleue0 / 1000 / 100bülent ersoy dogustan kadınmıs Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

bülent ersoy dogustan kadınmıs Empty
MesajKonu: bülent ersoy dogustan kadınmıs   bülent ersoy dogustan kadınmıs Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 10:14 pm

Bülent Ersoy jürisi olduğu Popstar Alaturka yarışmasındaki Armağanla yaşadığı aşk dedikodularına bir son vermek istedi. Geçtiğimiz günlerde konuşan Bülent Ersoy Armağanın aslında onun oğlu olduğunu söyledi. Habercilerin meraklanması karşısında ben aslında gerçekte de bayandım. Ama sonra erkek olup pişman oldum ve özüme dönmeye karar verdim dedi. Armağanın da bayan olduğu günlerde doğduğunu açıkladı. Armağanın babasının ise kim olduğu henüz bilinmiyor.
albak
KatıLımcı Üye
KatıLımcı Üye
albak

Doğum tarihi : 22/07/95
İş/Hobiler : ögrenci/cahat yapmak
Lakap : ciciş
Başarı Puanı :

BağımLıLık. :

Kötü İtibar :

bülent ersoy dogustan kadınmıs Empty
MesajKonu: Geri: bülent ersoy dogustan kadınmıs   bülent ersoy dogustan kadınmıs Icon_minitimePtsi Şub. 02, 2009 8:09 pm

bide gerçekten kadın olsa Razz
http://www.sanalika.com

bülent ersoy dogustan kadınmıs
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bülent ersoy armagan
» bülent ersoy emekli oluomus
» Bülent Çetinaslan--Oktay
» karışık fotolar bülent çetinaslan ağırlıklı