Fırat Çöloğlu Resmi Web Sitesi
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

adamın kafasından boynuz cıkmıs

YazarMesaj
koray
İnanıLMaz Üye
İnanıLMaz Üye
koray

Doğum tarihi : 22/07/96
İş/Hobiler : futbol oynamak
Lakap : koro
Başarı Puanı :
adamın kafasından boynuz cıkmıs Left_bar_bleue0 / 1000 / 100adamın kafasından boynuz cıkmıs Right_bar_bleue

BağımLıLık. :
adamın kafasından boynuz cıkmıs Left_bar_bleue0 / 1000 / 100adamın kafasından boynuz cıkmıs Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

adamın kafasından boynuz cıkmıs Empty
MesajKonu: adamın kafasından boynuz cıkmıs   adamın kafasından boynuz cıkmıs Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 9:17 pm

Yaşındaki Adamın Boynuzu Çıktı

Çin'de küçük bir köyde yaşayan 93 yaşındaki Ma Zhong Nan'ın kafasında çıkan boynuz görenleri şaşkına çeviriyor.

Bundan 5 yıl önce sert bir tarakla saçını tarayan yaşlı Çinlinin kafasında 10 santim boyunda bir boynuz çıktı.

Olayla ilgili bilgi veren Çinli Nan, "5 yıl kadar önce saçımı sert bir tarakla tararken başımdan kan geldi.Tarak yüzünden kafamın bu bölgesinde yara oluştu.Bu yara çok kaşındığı için sık sık tırnağımla kaşıdım ve oluşan kabuğu kanattım. Sonra yukarı doğru bir boynuz şeklinde kafamda tuhaf bir şey çıktı." dedi

adamın kafasından boynuz cıkmıs
1 sayfadaki 1 sayfası