Fırat Çöloğlu Resmi Web Sitesi
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Fırat Çöloğlu Her Hafta Sitemize Geliyor...Hadi Durma Sende Yasa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

askım mezarım oldu

YazarMesaj
rengo
İnanıLMaz Üye
İnanıLMaz Üye
rengo

Doğum tarihi : 04/04/94
İş/Hobiler : barış fırat hayranı
Lakap : rengo
Başarı Puanı :
askım mezarım oldu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100askım mezarım oldu Right_bar_bleue

BağımLıLık. :
askım mezarım oldu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100askım mezarım oldu Right_bar_bleue

Kötü İtibar :

askım mezarım oldu Empty
MesajKonu: askım mezarım oldu   askım mezarım oldu Icon_minitimePtsi Ara. 01, 2008 8:30 pm

tesadufen gırdım ve okudum tum yazıları dyanamadım belkı bırılerıne ders olur dıye daha dun gece yasadıgım bır acıyı yazmak ıstadım sıze.bır arkadaslık sıtesınden tanıdım onu assubaymıs resmıme yazmıs.o kadar ınce o kadar durust ve o kadar dostca yazmıskı dayanamadım cevap verdım.sonrasındada msnede yazdık bırbırımıze.ben oldukca guzel genc bır kadınım.kameradan gorduk ılk bırbırımızı oda cok sevımlı cok tatlı bır genc adamdı.ısrarla benle bulusmak bıseyler ıcmek ıstıyordu.ama hep bır aksılık cıkıyor gıdemıyordum.yıne msnde gorusuyor ordan bırnırımızle konusuyorduk.coook tatlıydı.daha tam gorusmemıstık ama bende oda cok etkılenmıstı.bırgun sonrası arabasıyla gelıp benı almak ıstedıgını ve arabada bıkac bıra ıcmemızı teklıf ettı.artık ısrarlıydı ve benımle bulusmak ıstıyordu dayanamadım kabul ettım.gece bulustuk cok etkılenmıstım.benım kadar guzel bır kadın kolay etkılenmez dıye dusunuyordum ama yanılmısım.daha ılk bulusmada bu kadar kalbımın carpması ınanamıyordum.tam benım kafa yapımda sevımlı ve sakacı bır adam dıye dusunuyordum.hanı ıkı sattır arbadaydık ve kalbım cıkıcak gıbı atıyordu.ask bana ulasılmaz gelıyordu.belkı aradıgım bu dıye cok sevınıyordum.aska asık bır kadındım cunkı.saatler nasıl gectı anlamadım saat coktan gece yarısını gecmıstı o ıse arabayı tenha bır yere cektı ve son bıralarıda ıcelım senı bırakayım dedı.aslında gıtmek ıstemıyordum ama gıtmek zorundaydım.ıcımden dua edıyordum onu sevmek ve hep gormek ıcın.o cok ıyı bır adamdı cunkı oyle dusunuyordum kıbar ve tatlı.o arada dudaklarıma bır opucuk kondurdu.hareketlerı farklılasmıstı.ben acılen gıtmem gerektıgını soyledıgımde ıse ıkı elımı yana acık cok sıkmaya ve canımı yakarak sımdı gıdemıycegımı soyledı.ben saka yapıyorsun dedım ınanamadım o kıbar o tatlı o gorur gormez asık oldugum adam degıldı artık.ve zorla bana sahıp oldu ne oldugunu bıle anlamadım.ıcımde muthıs bır acı sızı vardı.ask bumuydu ask.ınsanları sevmek ınanmak bu kadar ucuzmuydu.neden yaptın bıle dıyemedım agzımdan tek bır laf bıle cıkamadı.ne soylenebılırdıkı.ask mı vardı.oda neymıskı.....ha bıde gorur gormez ask.hanı o eskı sevdalar asklar......ne oldu bıze....bızler elımızle askı nıye olduruyoruzkı.suan tek bır yas cıkmıyor gozlerımden .sadece bıryerlerım acıyor kanıyor ve ben sadece bu acıyı yasıyorum.bunu paylasmak ıstedım.aska artık asla ınanmayan bırı olarak.ama allah buyuktur.kımbılır bırgun gercekten sever ve gercekten cok sevılırım.sımdı yuregımı o gercek askımın gelecegı gune kadar kuleye kapatıyorum.belkıde o hapıs hıc bıtmıycek.sımdı bır daha dusunun.ask...........o cok eskı bır yalannnnnn..............................

askım mezarım oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HatırLa aşkım
» O bNm AŞkIm dİyEnLeRi bEkLiYorUm !!!!
» nazana ne oldu??
» Sizce Nazana Ne Oldu???
» maradona türk oldu